Podzimní zamykání Zahrady radosti

Základní škole se podařilo získat příspěvek z grantového programu ŠKO- ENERGO FIN v roce 2020 ve výši 10.000 Kč na zakoupení drtiče odpadu ze zahrady. Z důvodu hygienických opatření, bude projekt realizován po nástupu žáků do školy v souladu s hygienickými opatřeními.

Realizace projektu

Projekt byl zahájen na konci února a dokončen 31. 3. 2021. Realizaci projektu bylo nutné upravit v souvislosti s hygienickými opatřeními (COVID). Projekt navazoval na téma prostředí školy a odpady. Zakoupili jsme v lednu drtič zahradního odpadu a zasadili 6 keřů - přípravné práce prováděli zaměstnanci školy a rodiče žáků. Příprava záhonů byla realizována až po nástupu žáků 1. stupně do školy (od 12. 4. 2021), následně pokračují od 3.5. 2021 žáci 2. stupně se zaměstnanci školy. Veřejnost přizvána nebyla z důvodu hygienických opatření.

Prezentace ke stažení:

Datum vložení: 2. 4. 2023 13:21