Milí žáci,

vkládám návod na postup, jak se přihlásit k Vaší prezentaci z domova:

Přihlášení do 365.pdf

Prosím, vyzkoušejte to všichni...

Děkuji :-)

LK

Milí žáci,PPS

protože už máme polovinu roku za sebou, tak následující pololetí pojmeme jako takovou přípravu pro 7. ročník, ve kterém již budete samostatně v rámci jiných předmětů zpracovávat prezentace (např. ZEM, DĚJ, ANJ a další).

Aby Vás tento úkol v budoucnu nepřekvapil a mohli jste se naplno věnovat jen zadanému tématu, pečlivě se na jejich tvorbě v průběhu tohoto pololetí připravíme.

Uchopíme to jako pololetní projekt, na jehož závěru si vlastní práci před třídou odprezentujete. Hodnoceni budete jednak za vizuální zpracování prezentace, a dále za prezentaci samotného díla (mluvený projev, řeč těla, apod.).

Témata, která jste si napříč vaší třídou odhlasovali:

• 6.A: Domácí mazlíček (ať už skutečný, kterého máte doma nebo jen fiktivní, kterého byste si přáli)
  • 6.BZěmě, kam bych se chtěl(a) podívat

Vkládám Vám zde pomocný dokument, jehož pravidel se budeme držet ;-):

Zásady pro tvorbu prezentace.pdf (741.15 kB)

Archivní zprávy:

Milí žáci,

do této složky Vám budu průběžně ukládat řešení aktivit, které jsme společně zkoušeli při výuce a které budou sloužit jako podklad pro testy v hodině INF. První test očekávejte, prosím, již příští hodinu:

• 6.A v pondělí 2.10.
  • 6.B ve středu 4.10.

Ničeho se nebojte ;-)...LK

Podklady pro přípravu na test: