Co naše MŠ nabízí

Plaveckou výuku v Jičíně, divadelní a hudební představení, výlety, hravou formou seznámení s anglickým jazykem, sportovní a ekologické projekty, preventivní programy hasičů a městské policie, ve spolupráci se ZPŠ preventivní vyšetření očních vad, přespání předškoláků v MŠ se soutěžemi a závěrečným rozloučením s mateřskou školou, karneval, čarodějnický den, kroužek jógy a aerobicu, profesionální fotografování, logopedickou prevenci, vystoupení dětí na vánoční akademii a na akademii ke Dni matek, další veřejná vystoupení, pořádáme vánoční výstavku prací dětí, pořádáme sběr papíru, jezdíme na Školku v přírodě, máme vlastní keramickou pec a vyrábíme keramické výrobky, nabízíme akce pro rodiče (informativní schůzky, společná odpoledne, sobotní výlety, brigády,...), spolupracujeme se základní školou (navštěvujeme s dětmi p.učitelku budoucích prvňáčků a 1.třídu, p.učitelky mateřské školy se účastní zápisu do 1.třídy, základní škola pořádá adaptační kursy pro předškoláky, společně pořádáme ples SRPŠ), účastníme se různých soutěží.

Kroužky v MŠ, které nabízíme ve školním roce 2023/24:

JÓGA - každé úterý od 15.00 - 15.45 hod.

AEROBIC - každý pátek od 15.30 hod.

Školní email

Formuláře ke stažení

Nejčastěji používané formuláře jsou nově k dispozici online ke stažení