Druhý stupeň se nachází v pavilonu P4.

Počet tříd:              5

Počet učeben:       11

Vítejte na stránkách třídy IX. A

1.2.2022 Exkurze Terezín

cena 250 Kč

odjezd: 7:30 parkoviště u školy

návrat:  14:30 na stejné místo

s sebou: dobré oblečení, velkou svačinu

Bezplatné zkoušky nanečisto:

Akce platí do 25. ledna – po registraci se žákům zpřístupní rozhraní s testovými materiály a žáci mohou zkoušku konat z pohodlí domova kdykoli dle svých možností, a to až do 25. ledna.

Na žáka v rozhraní čeká test z matematiky a z češtiny (v Cermat formát), přesné zadávací instrukce, oficiální časomíra včetně šumu třídy, následné vyhodnocení a bodování, videorozbory s výkladem správného řešení a samozřejmostí je i anonymní porovnání dosaženého výsledku s výsledky více než 60 000 deváťáky.

Věříme, že pro deváťáky bude tato zkušenost přínosná a že je zkouška v našem podání bude bavit.

Tento školní rok nabízíme přijímačky nanečisto dle Cermat formátu prezenčně (v Praze) i distančně na vlastní propracované platformě, kterou si deváťáci mohou nyní zdarma vyzkoušet.

V případě, že máte jakékoliv další dotazy, s důvěrou se na nás obraťte.

Děkujeme za Váš čas a ochotu!

S přáním pevného zdraví

Michaela Kadlecová

Koordinátorka Přijímacích zkoušek nanečisto (Projekt To dáš!)

Instrukce pro rodiče, jak na přijímací zkoušku nanečisto zdarma svého deváťáka / deváťačku přihlásit, akce platí do 25. ledna 2022:

1. Klikněte na tento odkaz: https://zona.to-das.cz/prijimacky-od-ucitele-zdarma a vyplňte krátký formulář s kontaktními údaji.

2. Do kolonky promokód prosím zadejte e-mail svého třídního učitele (ze kterého Váš pan učitel / paní učitelka e-mail zaslali).

3. Dokončete rezervaci svého přijímačkového dne nanečisto.

4. Hotovo! Nyní máte zpřístupněný jeden přijímačkový den nanečisto a byla vám vytvořena osobní zóna, ve které v záložce „Test zdarma“ najdete všechny testové materiály i instrukce (ty spolu s přihlašovacími údaji do osobní zóny přišly i na Váš e-mail). Materiály máte přístupné do 25. ledna 2022.

Rodiče deváťáků – tápete v problematice přijímacího řízení? Přečtěte si našeho praktického Průvodce zkouškou pro žáky i jejich rodiče nebo přijďte na jednu z našich přednášek pro rodiče. Jsou zdarma, prezenčně i on-line a otevřené všem!

Potřebujete vědět, kolik bodů je potřeba na SŠ, kam podáváte přihlášku? Zkuste naši unikátní databázi a podívejte se na bodové hranice z minulých let.

Máte dotazy? Jsme tu pro Vás na naší infolince 736 276 133 či na e-mailu (ahoj@to-das.cz).

Chcete více informací o naší přípravě? Na našem webu najdete vše vysvětlené https://www.to-das.cz/prijimacky-nanecisto/.

rozvrh

ivana.kolinova@zsbezno.cz