Vítejte na stránkách třídy IV.B

Žáky IV.B jsou:

Laurinka, Amálka L., Lenička, Maruška, Amálka Č., Lucinka K., Anička, Lucka Č., Helenka, Jára, Kuba D., Matýsek, Kuba Z., Kristián, Martin.

třídní učitelka Mgr. Markéta Němečková

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče, žádáme Vás o vyplnění krátkého dotazníku ohledně probíhající distanční výuky z důvodu zkvalitnění vzdělávání na dálku a získání zpětné vazby od Vás. Děkujeme za spolupráci. Vedení školy

Důležité:

Ahoj děti,

od 4.1.2021 nás opět čeká distanční výuka. Doufám, že se v Teams se všemi uvidím a uslyším.
Výuka je povinná. Pokud by se někdo výuky nemohl zúčastnit, musí být omluven e-mailem a v ŽK mít zapsanou omluvenku.
Budeme se setkávat dle termínů uvedených v kalendáři v Teams (informace též nejdete na našich WhatsApp třídních stránkách).
V případě, že si nebudete s něčím vědět rady, volejte (tel. 606 612 429) nebo pište na e-mail: marketa.nemeckova@zsbezno.cz.

Věřím, že to zase společně zvládneme ;-) MN

Přikládám zde velice jednoduchý návod k získání/instalaci Teams.
S pozdravel Pavel Vňuk
(lze mě také s dotazy kontaktovat na pavel.vnuk@zsbezno.cz )

Návod k Teams

Sledujte prosím hlavní webové stránky, informace se mění.

DISTANČNÍ VÝUKA OD 4.1.2021:

PŘEDMĚT ZADÁNÍ TERMÍN/POZNÁMKY

HVZ

VÝV

Dobrý den. Máme tu jaro, proto nakreslete první jarní kytičky, sněženky, bledule, i sedmikrásky už kvetou.Prosím pošlete na email: lucie.gunterova@zsbezno.cz děkuji Gunterová

PS: Ti co neposlali, pošlete i zimní sport, trávení volného času

14.3.2021

ČSP

4.B ČPS.docx (12.4 kB) do 6.4.

Spec. péče

Tyto práce jsou určeny pouze pro Aničku, Járu a Lauru:

Skener_20210225.jpg (725.08 kB)

Skener_20210225 (2).jpg (322.94 kB)

Prosím poslat na email

jaroslava.pelcova@zsbezno.cz

do 4. 3.

ČSP

Milé děti,moc vás všechny zdravím a mám tu další pěkný úkol. Vyrobte na obličej karnevalovou škrabošku (masku) dle vlastní fantazie. Může to být vaše oblíbená pohádková postava, zvířátko nebo váš kamarád.

Použitý materiál: Karton nebo bílá čtvrtka, barvy (tempery, pastelky, vodovky, voskovky), různé ozdobné prvky (třpytky, alobal, razítka apod.), lepidlo, nůžky, špejle nebo guma (prádlová).

Budu se moc těšit na vaše výrobky na známé adrese: rkosticka@seznam.cz

S pozdravem Radka Šturmová

Termín odevzdání 22.2.

ČJL, MAT, NSV

SOUBORY TEAMS vypracovat dle zadání

ROZVRH ON-LINE VÝUKY DLE KALENDÁŘE V TEAMS:

DEN

ČAS

PŘEDMĚT

PONDĚLÍ

ČJL, MAT, NSV-P

ÚTERÝ

7.30 - 8.15 hod.

STŘEDA

ČJL, MAT, NSV-Z

ČTVRTEK

9.20 - 10.05 hod.

PÁTEK

ČJL, MAT, NSV-D

_______________________________________________________________________________________________

Rozvrh 4.BK ROZVRHU:

Pondělí NSV - PŘÍRODOPIS (žlutá učebnice "Rozmanitost přírody" 2.díl)

Středa NSV - ZEMĚPIS (učebnice žlutá "Vlastivěda")

Pátek NSV - DĚJEPIS (učebnice žlutá "Vlastivěda")

MATEMATIKA GEOMETRIE - 1-2x týdně - rýsovací pomůcky a sešity si nechávají děti ve třídě /na místě k tomu určeném/.

Čítanku si děti nechávají ve třídě /na místě k tomu určeném/.

Tyto sešity si děti nechávají ve třídě /na místě k tomu určeném/:

• Čj (Český jazyk) - cvičný, školní, sloh+čtení
  • M (Matematika) - cvičný, školní, geometrie
  • NSV - test

Čtení - stále doma trénuj - čti svoji knížku (minimálně 2 knihy /dle vlastního výběru/ nutno přečíst do pololetí)!

Nezapomeň nahlásit název knihy, kterou čteš. Po dočtení knihy ve škole opět nahlásit - budeme vypracovávat z přečtených knih čtenářské listy.

Čtenářský list k tisku zde.

Doporučuji:

knížku Sýkorčiny syrečky https://knihy.heureka.cz/sykorciny-syrecky/specifikace/#section)

Dodatek Školního řádu k seznámení zde:

Dodatek Školního řádu č. 2

Školní řád