.                            VÍTÁM VÁS NA STRÁNKÁCH 2. TŘÍDY

Žáky naší třídy jsou: Barunka, Sárinka, Patrície, Šarlotka, Rozárka, Janička, Kačenka, Karolínka, Sofinka, 2 Filípkové, Alex, Míša, Matěj, Ondra, Vojta, Pavlík, Jára, Radek, Honzík.

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Informace pro rodiče

jaroslava.pelcova@zsbezno.cz

---------------------------------------------------------------------------

Od 1. 12.  do 9. 2. jezdíme vždy ve středu na plavání. 1. hodinu se učíme. Pak se nasvačíme a odjedeme v 8.40 z parkoviště. Děti potřebují plavky, ručník, sprchový gel. Dívky s dlouhými vlasy gumičku na sepnutí do culíku. Všichni tlustou čepici. Vracet se budeme po 12. hodině.

Místo čtvrtečního a pátečního tělocviku se budeme učit.

Poznámky za nevhodné chování - sledujte v komens na Bakalářích, prosím o potvrzení přečtení a odpověď, reakci učiteli. Pokud vyučující nepovažuje za nutné nevhodné chování nějak dál komentovat, objeví se v klasifikaci mezi známkami N - za nevhodné chování.

Prosím rodiče o informaci, pokud některé z dětí nepojede ve středu na plavání.

Příští týden 21. 1. jedeme bruslit - vybírám 200 Kč od dětí, které na žádném bruslení nechyběly ( neplatí Filip F., Honzík, Janička, Kačenka, Šarlotka, Karolínka). Dál prosím o kapesníky nebo utěrky - Filip F., Vojta, Kačenka.

14. 1.

ČJ uč. s. 75 - chybějící ústně cv. 1 a  8, písemně cv.10.

PS ČJ s. 46 - chybějící.

Několik dětí má v seš. ČJ opravy.

M s. 15, prosím dokončit doma + opravy s. 12 - 15.

13. 1.

ČJ uč. s. 74 - chybějící ústně.

M s. 14 - někteří mají dokončit doma. Prosím trénovat v malé matematice.

NSV s. 32, cv. 1 - ústně chybějící.

12. 1.

M - s. 14, cv. 1 - 2.

Písanka pro 1. tř. s. 34 - chybějící a některé děti dodělají za DÚ.

V Prvouce s. 31 mají některé děti chybu v posledním úkolu. Vajíčka klade do cizích hnízd kukačka (chybí v nabídce).

11. 1.

ČJ uč. s. 73, cv. 4 - chybějící ústně.

Za DÚ na 13. 1. je oprava diktátu.

M - s. 12, cv. 4, s. 13 - chybějící.

NSV - Prvouka s. 31 - procvičit ústně na čtvrtek.

Další bruslení se koná 21. 1. Odjíždíme v 7. 30, děti přijdou v 7.10 do třídy. Děti potřebují brusle, helmu a rukavice. Návrat asi v 9.40, poté budeme svačit. Poslední hodinu se budeme učit. V příslušné týdny budou při TĚL cvičit jen v pondělí.

Děti si mohou procvičovat počítání na počítači či tabletu:

Trénování čtení: