Vítejte na stránkách 2.B.

Na našich stránkách Vás vítá: Ondra, Claudinka, Kristiánek, Alešek, Dan, Viktorka, Jura, Viky,  Lucka, Adélka,Zuzka, Elenka, Martínek, Terezka, Eliška,Karinka,Patricie

------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

Vážení rodiče,

chtěla bych Vás jménem SRPŠ oslovit ohledně členských příspěvků. V letošním roce se nekonaly

žádné akce, ze kterých získáváme finanční prostředky, kterými přispíváme na různé aktivity

a vybavení (např. hračky do MŠ, příspěvek na dopravu, lavičky, vybavení družin mládeže, nábytek

do školní jídelny, medaile na olympiádu, atd.).

Jelikož se v tomto školním roce děti vzdělávaly převážně distančně, rozhodli jsme se Vás požádat

o dobrovolný příspěvek (výše částky dle vlastního uvážení), na účet SRPŠ č. 278638949/0300.

Do poznámky napište jméno dítěte.

Pokud se rozhodnete přispět, předem Vám velice děkuji. V případě dotazů mě kontaktujte

na tel. č. 776 198 107 nebo na emailové adrese: alena.kumberova@zsbezno.cz.

Alena Kumberová

Informace třídní učitelky:

Organizace závěru školního roku:

• 28.6.  vybírání učebnic a rozdávání učebnic do 3. třídy, příprava sešitů do 3. třídy
  • 29.6. jdeme na pohár Pod Břízy, úklid třídy
  • 30.6. rozdání vysvědčení (7.30- 8.00), po vysvědčení půjdou děti domů nebo do družiny
  •
  • Na 28.6. donést obaly na učebnice, obaly na sešity ( malé 10ks)+ 1ks  na sešit geometrie. Budeme  připravovat sešity do 3.třídy a vracet učebnice. Všechny odevzdáváné učebnice budou muset být slepené. Poškozené učebnice mladší 5 let žák hradí dle platného ceníku.

Úkoly na prázdniny:

• Umýt krabice z VýV, doplnit pomůcky, v září donést zpět do školy.
  • Vybrat ze seznamu 1 knihu  a přečíst ji přes prázdniny.  V září zapíšeme společně knihu do čtenářského deníku. Dále si děti budou vybírat jednu knížku na 1. pololetí a  jednu na 2. pololetí.  Přečtené knihy se naučí zapisovat  do deníku samy.
  • Od září budeme ve škole číst knihu Děti z Bullerbynu -prosím o její zakoupení v průběhu prázdnin.
  • Procvičovat ve PS - Sluníčko.
  • Procvičovat sčítání,odčítání, násobilku.

Informace od pí uč. Novákové :

• Na ANJ budou děti potřebovat  ještě pracovní sešit. Pí uč. Nováková bude v září vybírat peníze dle aktuálního ceníku.

• Protože jsme v letošním roce nebyli na žádném výletě ani bruslení, má každý žák ve fondu 71,-Kč. Na závěr školního roku 29.6. půjdeme Pod Břízy na pohár a nějaké pití. Pokud s tím budete souhlasit, nebudu vybírat od dětí peníze a útratu  uhradím z fondu.   V  případě nesouhlasu, dejte prosím vědět. Dětem pak bude celá částka vrácena a Pod Břízy si vezmou kapesné dle Vašeho uvážení.

• V ŽK : hesla na procvičování Matýskovi matematiky (+viz.příloha).
  • Opravy v sešitech děláme od známky 2 (známka 2, 3 - opravujeme celá slova, známka 4, 5,  - opravujeme celé cvičení)
  • 1x týdně podepisovat žákovskou knížku.
  • V žákovských knížkách podepsat seznámení s pravidly distanční výuky (viz. stránky školy).

Domácí úkoly

25.6.

NSV   -

Děkujeme:

mamince Ondry za sešity, notýsky, pera,tužky a abecedu

mamince Aleše za sladké odměny

Pochvala za sběr kaštanů:

Claudia, Aleš, Dan, Lucka, Adélka, Zuzka, Elenka, Martin, Viktorka, Jirásková, Martínek,

Karinka

TV

Dobrý den děti. Prosím, pomáhejte doma mamince s úklidem. Udržujte si v pořádku svůj pokojíček. Občas se protáhněte, choďte na procházky. Můžete zkusit jógu, podle odkazů. Dávejte na sebe pozor.

pozdrav Slunci: https://youtu.be/zodYs87Q8Fc

pozdrav Měsíci https://youtu.be/_b5l1QFoTpI