UZAVŘENÍ MATEŘSKÝCH ŠKOL

Vážení rodiče,

jak již všichni víte, mateřské školy jsou na základě usnesení vlády ČR ze dne 26. 2. 2021 č. 200, o přijetí krizového opatření, UZAVŘENY od 01. 03. 2021 – zatím po dobu tří týdnů.
Distanční vzdělávání bude zahájeno 1. 3. 2021, formu Vám oznámí Vaše třídní  učitelky. Nebudeme Vás, ani děti zatěžovat, spíš půjde o nápady, inspirace, pracovní listy, odkazy.
– třídní učitelky Vám budou zadávat informace na web. stránky školky, popř. zasílat na Vaše emaily
– od povinně předškolních dětí budeme chtít zpětnou vazbu
– sledujte všechny komunikační kanály školy – internetové stránky školky, svoje emailové schránky – budeme se Vám snažit předkládat co nejaktuálnější informace, nechceme Vás ale zahltit. Máte toho sami asi dost…..

Školní jídelna - uzavřena. Obědy automaticky odhlášeny.

Ošetřovné - aktuální informace pro rodiče:  ZDE

Díky novému formuláři nepotřebujete od školy potvrzení o uzavření. Na formuláři sami vyplníte prohlášení o uzavření zařízení, které dítě navštěvuje.

Mějte se dobře.

Eva Kapounová, ředitelka školy

__________________________________________________

Třída BERUŠEK - karanténa

Tyto informace sdělujeme pouze rodičům dětí, které dochází do třídy Berušek:

Dobrý den,
v rámci trasování bylo prokázáno, že Vaše dítě bylo přítomno dne 18.02.2021 v mateřské škole na adrese: školní 260, 294 29 Bezno při Základní škole a mateřské škole Václava Vaňka, se sídlem: Školní 242, 294 29 Bezno, IČO: 75034255, kde přišlo do kontaktu s osobou pozitivně testovanou na onemocnění COVID-19.

Dle MIMOŘÁDNÉHO OPATŘENÍ ze dne 24.09.2020, Č. j.: MZDR 40555/2020-1/MIN/KAN s účinností ode dne 25. září 2020 od 00:00 hod. do odvolání (dále jen „mimořádné opatření“) se na Vaše dítě vztahuje karanténa, která bude trvat 10 dní od doby posledního kontaktu s osobou pozitivně testovanou na onemocnění COVID-19, tj. minimálně do 28.02.2021 včetně.

Více zde: Karanténa MŠ Bezno 18.02 (003).pdf (729.57 kB)

___________________________________________________

Vážení rodiče,

v pondělí 8. 2. 2021 je mateřská škola připravena k opětovnému provozu. Žádáme, aby rodiče před vstupem dítěte do třídy, ukázali učitelce sms zprávu o výsledku provedeného testu dítěte s textem negativní.

Vaše učitelky

Dezinfekce MŠ.pdf (189.7 kB)

_____________________________________________________________

Provoz mateřské školy v době hlavních prázdnin

Pokud budou rodiče potřebovat, mohou své děti umístit:

1. - 16. 7. 2021 MŠ Bezno

19. – 30. 7. 2021 MŠ Kropáčova Vrutice

2 . - 13. 8. 2021 MŠ Skalsko

16. - 31. 8. 2021 MŠ Chotětov

více zde: MŠ- prázdninový provoz 2021.pdf (199.36 kB)

____________________________________________________________

Distanční výuka pro děti s povinnou školní docházkou v době karantény:

Inspirativní tipy pro rodiče na společné aktivity (95.07 kB)

_____________________________________________________

Rozhodnutí KHS:  KHS_-_rozhodnuti_COVID-19_.pdf (299.53 kB)

Informace pro zákonné zástupce – MŠ - Karanténa

Na Vaše dítě se vztahuje karanténa, která bude trvat 10 dní od doby posledního kontaktu s nemocnou osobou.

Informace pro zákonné zástupce dětí, které přišly do posledního kontaktu s osobou Covid pozitivní dne:

V případě negativního výsledku a po ukončení karantény se může dítě vrátit do školského zařízení. Při předání dítěte na pracovišti, zákonný zástupce předloží učitelkám smsku s výsledkem NEGATIVNÍ.

Eva Kapounová, ředitelka školy

_________________________________________________________

Velké poděkování patří p. Novotnému, který nám pomohl zabudovat okraje mezi trávníkem a smyslovým chodníčkem a p. Palovi za nové kuláče a hlínu do tohoto chodníčku.

chch

UPOZORNĚNÍ!

Od 7.9.2020 je povolen vstup do budovy MŠ pouze v roušce! Platí pro všechny včetně těch, co doprovází děti. Samotných dětí přihlášených do mš se toto nařízení netýká.

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020/21

OPATŘENÍ PŘI ADAPTACI: Pokud máte potřebu v prvních dnech být se svým dítětem než si zvykne na nové prostředí, i v letošním roce můžete, pokud dodržíte základní hygienická pravidla:

- vstup zákonného zástupce do třídy pouze v roušce a po

dezinfekci rukou

- vstup bude umožněn pouze zákonným zástupcům dětí

bez příznaků infekčního onemocnění

- dbejte pokynů učitelek ve třídě

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

PATŘÍ p.KUNSTOVI ZA ZHOTOVENÍ VENKOVNÍ TABULE PRO KRESBU DĚTÍ