ZÁJMOVÉ KROUŽKY

Kroužek jógy začne znovu od února, peníze Vám budou převedeny na druhé pololetí.

Kroužek aerobicu začne opět od čtvrtka 3.12.

Aktuální informace k akcím na měsíc prosinec najdete pod kolonkou PLÁN AKCÍ.

Dejte dětem do MŠ jedny podepsané punčochy na Barboru. Donést do 2.12.

Od 18.11. jsou vládou povoleny konzultace,

prosím, objednejte si termín na logopedickou prevenci

u p.uč.Hötzelové.

ÚKOL PRO RODIČE A DĚTI NA MĚSÍC LISTOPAD:

Každý rok se zapojujeme do projektu, který vyhlašuje Klub cystické fibrózy. Rozšiřujeme tak informace o této nemoci a zároveň jim vyjadřujeme tímto gestem podporu.

Úkolem je vyrobit jakýkoliv a z čehokoliv větrník.

Letos je trošku jiná situace a tak jsme se rozhodli zaúkolovat i Vás rodiče.

Větrník vyrobíte vy se svými dětmi, nafotíte (jen jednu fotografii) a pošlete na  e-mail školky (skolkabezno@centrum.cz), my už fotografie přepošleme dál.

Nejoriginálnější větrníky budou odměněny přímo Klubem cystické fibrózy, v naší školce odměníme drobností všechny zúčastněné.

Plakát.docx (22.04 MB)

VŠEM DĚKUJEME ZA ÚČAST, FOTOGRAFIE JSOU NA STRÁNKÁCH www.rajce.cz  A ODESLALI JSME JE DO KLUBU CYSTICKÉ FIBRÓZY, KLUB JE VLOŽIL NA SVÉ FACEBOOKOVÉ STRÁNKY A DĚKUJE ZA VAŠI PODPORU.

VYHODNOCENÍ PODZIMNÍ SOUTĚŽE:

Všem děkujeme za účast v naší podzimní soutěži, a i přesto, že někteří školku v současné době nemohou navštěvovat, vyrobili a donesli krásný podzimní výrobek. Ve školce tak máme krásnou podzimní atmosféru a děkujeme především rodičům, že si udělali čas a s dětmi tvořili. Celkem se sešlo 35 originálních výrobků. A protože dílka jsou nádherná, pracná a nápaditá, rozhodli jsme se odměnit všechny. Ceny rozdáme ve středu 4.11. Vy, co ve školce nebudete, nezoufejte, vše vám schováme a dáme až dorazíte. Fotografie z výstavky najdete na www.rajce.cz

diplom

Fotografování se přesouvá z 21.10. na 4.12.

Velké poděkování patří p. Novotnému, který nám pomohl zabudovat okraje mezi trávníkem a smyslovým chodníčkem a p. Palovi za nové kuláče a hlínu do tohoto chodníčku.

chch

UPOZORNĚNÍ!

Od 7.9.2020 je povolen vstup do budovy MŠ pouze v roušce! Platí pro všechny včetně těch, co doprovází děti. Samotných dětí přihlášených do mš se toto nařízení netýká.

VÍTÁME VÁS V NOVÉM ŠKOLNÍM ROCE 2020/21

OPATŘENÍ PŘI ADAPTACI: Pokud máte potřebu v prvních dnech být se svým dítětem než si zvykne na nové prostředí, i v letošním roce můžete, pokud dodržíte základní hygienická pravidla:

- vstup zákonného zástupce do třídy pouze v roušce a po

dezinfekci rukou

- vstup bude umožněn pouze zákonným zástupcům dětí

bez příznaků infekčního onemocnění

- dbejte pokynů učitelek ve třídě

VELKÉ PODĚKOVÁNÍ

PATŘÍ p.KUNSTOVI ZA ZHOTOVENÍ VENKOVNÍ TABULE PRO KRESBU DĚTÍ