Kalendář

Po Út St Čt So Ne
27 28 29 30 1 2 3
4 5 6 7 8 9 10
11 12 13 14 15 16 17
18 19 20 21 22 23 24
25 26 27 28 29 30 31

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Navigace

Odeslat stránku e-mailem

Obsah

A K T U A L I T Y

Zahájení školního roku: středa 1. září 2021

Podzimní prázdniny stanovuje MŠMT na středa 27. října a pátek 29. října 2021

Vánoční prázdniny budou zahájeny ve čtvrtek 23. prosince 2021 a končí v neděli 2. ledna 2022. Vyučování začne v pondělí 3. ledna 2022.

Vysvědčení za 1. pololetí bude žákům předáno v pondělí 31. 1. 2022.

Jednodenní pololetní prázdniny připadnou na pátek 4. února 2022.  

Jarní prázdniny v délce jednoho týdne 21. 2. - 27. 2. 2022  

Velikonoční prázdniny připadnou na čtvrtek 14. dubna 2022.

Vyučování ve druhém pololetí bude ukončeno ve čtvrtek 30. června 2022.

Hlavní prázdniny budou trvat od pátku 1. července 2022 do středy 31. srpna 2022.

Vyučování ve školním roce 2022/2023 začne ve čtvrtek 1. září 2022.


 Vyučovací hodiny

  1. vyuč. hodina:    7:30 -  8:15      
  2. vyuč. hodina:    8:20 -  9:05         
  3. vyuč. hodina:    9:20 - 10:05     
  4. vyuč. hodina:  10:10 - 10:55  
  5. vyuč. hodina:  11:00 - 11:45
  6. vyuč. hodina:   11:50 – 12:35, polední přestávka
  7. vyuč. hodina:   12:55 - 13:40
  8. vyuč. hodina:   13:45 - 14:30      

Vyučování začíná denně od 7:30.

Ředitelské volno

  • pondělí 27. 9. 2021 ředitelské volno pro žáky ZŠ

Zápis

  • Zápis do 1. třídy se bude konat v pátek 8. 4. 2022 od 14.00 do 17.00hodin a v sobotu 9. 4. 2022 od 9. 00 do 11. 00hodin
  • Zápis do mateřské školy bude v pondělí 6. 5. 2022 od 9.00hod. do 13.00hod.

Pedagogické rady

čtvrtek

26. 8. 2021

9:00 hod

úterý

2. 11. 2021

14:45

úterý

25. 1. 2022

14:45

čtvrtek

7. 4. 2022

14:45

úterý

21. 6. 2022

14:45

 

Třídní schůzky, rozmísťovací řízení

čtvrtek

11. 11. 2021

15:30 1. st.

16:00  2. st.

 úterý

 

12. 4. 2022

15:30  1. st. 16:00  2. st.

čtvrtek

6. 1. 2022

16:00

 

třídní schůzky

třídní schůzky

 

rozmísťovací řízení

 

 

 

Schůzka s rodiči žáků budoucí I. třídy – červen 2022 od 15:00 hod

 

Plán projektů a tematické výuky, soutěží, exkurzí – školní rok 2021-2022

1.stupeň ZŠ

Ročník:

Název:

Termín:

Garant:

2. ročník

Máme rádi knížky       

Celoroční projekt

J. Pelcová

2. ročník

Písničky nás učí            

Celoroční projekt

J. Pelcová

3.ročník

Po stopách praotce Čecha

                                        

Celoroční projekt

D. Houdková

V. Juhaňáková

3.ročník

Domácí zvířata             

Týdenní projekt

Březen-duben

D. Houdková

V. Juhaňáková

3.ročník

S turem tu i zítra budem

Měsíční projekt

Říjen-listopad

D. Houdková

V. Juhaňáková

4.ročník

Výchovy jinak               

Celoroční projekt

I. Veselá

4.ročník

Karel IV.

Jednodenní projekt

I. Veselá

4.ročník

Cukrovar – Dobrovice

Jednodenní projekt

4. 10. 2021

I. Veselá

5.ročník

Poznáváme Prahu      

Celoroční projekt

J. Novotná

M. Němečková

5.ročník

II. světová válka          

Leden-únor

J. Novotná

M. Němečková

1. stupeň

Bezenský slavíček   

Leden, únor

J. Pelcová

1. stupeň

Barevné Velikonoce 

duben

V. Juhaňáková

1. stupeň

Čarodějnice

duben

D. Houdková

1.stupeň

+ žáci 9. roč.

Den Země              

 

duben

I. Řípová

 

2.stupeň ZŠ

Ročník

Název:

Termín:

Garant:

6. ročník

Praha -Národní muzeum

 

J. Nováková

6.ročník

Knihovna v Mladé Boleslavi

 

J. Nováková

7. ročník

Kutná Hora - duben

 

A. Withelmová

8. ročník

Dobrovice – muzeum cukrovarnictví

 

P. Dvorský

8.a 9.roč.

Exkurze škola Riverside, Nebušice

Duben – květen

S. Beránková

9. ročník

Terezín

listopad

I. Křováčková

9. ročník

Speciality cizí kuchyně

únor

I. Křováčková

 

Významné české osobnosti (deváťáci nás učí)

Květen – červen

I. Křováčková

2.stupeň

Naše vlast – internetová soutěž ve společenských vědách

5kolová soutěž na 1. pololetí

P. Dvorský

2. stupeň

Dopoledne se záchranářem

Září- 23. 9. 2021

I. Křováčková

2.stupeň

Olympiáda z ČEJ a ANJ (školní kolo)

Listopad – prosinec

A. Withelmová

J. Nováková

2.stupeň

KET (Key English Test)

Celoroční příprava na červnovou zkoušku z ANJ

S. Beránková

2. stupeň

Zájezd Drážďany nebo Míšeň – porcelánka

Listopad-prosinec

D. Houdková

2. stupeň

Divadelní představení pro ročníky 2. stupně

Září – červen

A. Withelmová

2.stupeň

Finanční gramotnost:

  • Vánoční cukrárna
  • Dětský den pro žáky 1.stupně

 

Prosinec

 

červen

 

I. Kolínová

 

I. Křováčková

Celoškolní akce

Název:

Termín:

Garant:

Bezenská laťka

 

P. Dvorský

Atletický trojboj

 

P. Dvorský

Podzimní sběr papíru

Listopad (jednodenní akce)

L. Řípa

Vánoční jarmark

16. 12. 2021

E. Kapounová

Vánoční výstava

16. – 21. 12. 2021

E. Kapounová

Lyžařský kurz

Leden 2022

P. Dvorský

Ples SRPŠ

únor

A. Kumberová

Jarní sběr papíru

Duben (jednodenní akce)

L. Řípa

Akademie ke Dni matek

květen

E. Kapounová

Slavnostní vyřazení žáků 9. ročníků

29. 6. 2022

I. Kolínová

I. Křováčková

Schůzky Ekotýmu – vždy 1. pondělí v měsíci – 6. vyučovací hodinu

Výchovný poradce – konzultace - čtvtek 14:30 po předchozí dohodě

Metodik prevence – konzultace – po dohodě

Provoz knihovny – po dohodě (Mgr. A. Withelmová)

Provozní porady – úterý 6:40 – 7:10

Zprávy

Internetové připojení pro žáky

Od začátku školního roku je v pavilonu druhého stupně zdarma k dispozici Wi-Fi připojení k síti internet. Tímto příspěvkem chceme především podpořit zájem žáků v doplňování informací a znalostí. Bližší informace budou zveřejněny v pavilonu druhého stupně.
celý text

ostatní | 4. 9. 2015 | Autor: Správce Webu