Svátek má Prokop

4. 7. 2020

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 15 až 11°C.

Druhý stupeň se nachází v pavilonu P4.

Počet tříd:              5

Počet učeben:       11

VI. třída

´

Milí šesťáci, přeji vám krásné prázdniny. Mám velkou radost,že jsme se mohli na vysvědčení vidět. Sice jsme si nestihli všechno říct,ale snad to v září doženeme.

Většina z vás si odnesla krásné vysvědčení a komu se to nepovedlo,tak budeme mít možnost v sedmé třídě.

Poděkování patří i vašim rodičů,kteří vám v době nuceného volna pomáhali a pracovali s vámi. I jim bych chtěla popřát krásné letní dny.

Ve škole se sejdeme 1.9. a nesmíte zapomenout si přes prázdniny dát do pořádku učebnice,které budete hned tento odevzdávat. Nové učebnice obdržíte 2.9.

Mějte se krásně

vaše třídní Andrea W.

Ahoj holky a kluci,

ještě jednou Vás před prázdninami zdravím, nelekejte se, úkol to nebude, jen informace.

Na Stránově je už nainstalovaná výstava obrázků, které se Vám moc povedly, mám z toho velkou radost

a doufám, že to potěší i Vás.

Vystavují tito autoři: Aleš Bezucha, Markéta Gütlová, David Nový.

Přeji Vám krásné prázdniny, užijte si léto a v příštím školním roce se na Vás těším!

Alena Kumberová

INFORMACE PRO RODIČE: