Svátek má Cecílie

22. 11. 2019

zata

Bude převážně zataženo nízkou oblačností nebo mlhavo, na horách a ojediněle i v nižších polohách až skoro jasno. Denní teploty 8 až 12°C. Noční teploty 7 až 3°C.

Vítejte na stránkách třídy III.B

Žáky III.B jsou: Laurinka, Johanka, Amálka L., Lenička, Maruška, Amálka Č., Lucinka K., Anička, Lucka Č., Helenka, Davídek, Jára, Kuba D., Matýsek, Kuba Z., Kristián, Láďa, Martin.

CHVÁLÍME:  děti, které sbírají kaštany pro zvířátka

PODĚKOVÁNÍ: Děkuji rodičům, kteří poslali ubrousky na utírání rukou a kapesníky.

Děkuji všem rodičům, že se podíleli na sběru papíru, pořídili jsme za ně sešity, pracovní sešity na český jazyk, matematiku, písanky, čtvrtky a další pomůcky.

NA CO RÁDI VZPOMÍNÁME:

Ve 2. třídě jsme v rámci projektu Výchovy jinak navštívili několik zajímavých míst, např. Muzeum Policie ČR, Skládku komunálního odpadu v Benátkách n. J., Dětskou notu, Národní galerii, IQ Park, Muzeum v přírodě v Přerově n. L., Divadlo Spejbla a Hurvínka v Praze, Botanicus Ostrá. Byli jsme také na výletě v ZOO Praha.

19. 9. jsme navštívili zříceninu hradu Valečov a zámek Mnichovo Hradiště.

17. 10. jsme navštívili čističku odpadních vod VAK Mladá Boleslav, kde jsme se dozvěděli, jak se čistí voda, kterou jsme znečistili.

NA CO SE TĚŠÍME:

Letošní projekt má název Zajímavá místa našeho kraje.

7. 11. - Dětská nota

13. 11. - bruslení