Svátek má Emil

22. 5. 2018

bo

Bude polojasno až oblačno, místy přeháňky nebo bouřky. Denní teploty 22 až 26°C. Noční teploty 14 až 10°C.

Počet tříd:             6

Počet učitelů:       5

Počet žáků:          123

Počet učeben:      7

Každý měsíc:       kurz bruslení  a  kurz plavání v Jičíně

Vítejte na stránkách třídy I.B

Žáky I.B jsou: Laurinka Abramiucová, Johanka Komrsková, Amálka Lislerová, Lenička Hrubá, Maruška Dabska, Amálka Černá, Lucinka Kajzarová, Petruška Paľová, Anička Flodrmanová, Perla Tolvajová, Davídek Votoček, Jára Hrubý, Kuba Dvorský, Matýsek Kunst, Kuba Zbořil, Kristián Petrík.

CHVÁLÍME:  všechny děti, které sbíraly kaštany pro zvířátka. Nejvíce přinesli: Kuba Dvorský, Lucinka Kajzarová a Maruška Dabska.

- děti a rodiče, kteří doma tvořili výrobky na vánoční jarmark

- děti, které prodávaly na jarmarku

PODĚKOVÁNÍ: Paní Zbořilové děkuji za školní a kancelářské potřeby. Děkuji rodičům, kteří poslali ubrousky na utírání rukou.

Děkuji všem rodičům, že se podíleli na sběru papíru.

NA CO RÁDI VZPOMÍNÁME:

31. 10. jsme se vydali do Prahy, kde jsme navštívili Planetárium a Mořský svět. V Planetáriu jsme shlédli program o Měsíci, Slunci, Zemi a dalších planetách.

Zážitkem je pro nás každé bruslení. Děkujeme rodičům, kteří jezdí s námi a pomáhají s obouváním bruslí.

5. 12. k nám přišel Mikuláš s čertíky a anděly, pro všechny měli sladkou odměnu i pokárání.

11. 12. jsme navštívili Pražský hrad, moc se nám líbily jeho reprezentační prostory a Katedrála sv. Víta, prošli jsme si i Zlatou uličku.

30. 1. jsme byli v kině v Mladé Boleslavi na pohádce Čertoviny, která se nám moc líbila.

Již dvakrát v tomto školím roce nás ve třídě navštívil Bovýsek, který si s námi povídal o ovoci a zelenině.

19. 4. jsme se zúčastnili Dne Země. Sedmáci pro nás měli připravené zajímavé úkoly, při kterých jsme prokázali svoji obratnost a šikovnost.

3. 5. jsme vystoupili na Akademii ke Dni matek. Doufáme, že se naše vystoupení (báseň a píseň Abeceda) všem rodičům líbilo. Dali jsme si opravdu záležet!

NA CO SE TĚŠÍME:

24. květen - fotografování