Svátek má Johana

21. 8. 2018

poloj

Bude skoro jasno až polojasno. Denní teploty 28 až 32°C. Noční teploty 17 až 13°C.

Počet tříd:             6

Počet učitelů:       5

Počet žáků:          123

Počet učeben:      7

Každý měsíc:       kurz bruslení  a  kurz plavání v Jičíně

Vítejte na stránkách třídy I.B

Žáky I.B jsou: Laurinka, Johanka, Amálka L., Lenička, Maruška, Amálka Č., Lucinka, Petruška, Anička, Perla, Davídek, Jára, Kuba D., Matýsek, Kuba Z., Kristián.

CHVÁLÍME:  všechny děti, které sbíraly kaštany pro zvířátka. Nejvíce přinesli: Kuba D., Lucinka a Maruška.

- děti a rodiče, kteří doma tvořili výrobky na vánoční jarmark

- děti, které prodávaly na jarmarku

PODĚKOVÁNÍ: Paní Zbořilové děkuji za školní a kancelářské potřeby. Děkuji rodičům, kteří poslali ubrousky na utírání rukou.

Děkuji všem rodičům, že se podíleli na sběru papíru.

NA CO RÁDI VZPOMÍNÁME:

31. 10. jsme se vydali do Prahy, kde jsme navštívili Planetárium a Mořský svět. V Planetáriu jsme shlédli program o Měsíci, Slunci, Zemi a dalších planetách.

Zážitkem je pro nás každé bruslení. Děkujeme rodičům, kteří jezdí s námi a pomáhají s obouváním bruslí.

5. 12. k nám přišel Mikuláš s čertíky a anděly, pro všechny měli sladkou odměnu i pokárání.

11. 12. jsme navštívili Pražský hrad, moc se nám líbily jeho reprezentační prostory a Katedrála sv. Víta, prošli jsme si i Zlatou uličku.

30. 1. jsme byli v kině v Mladé Boleslavi na pohádce Čertoviny, která se nám moc líbila.

Již dvakrát v tomto školím roce nás ve třídě navštívil Bovýsek, který si s námi povídal o ovoci a zelenině.

19. 4. jsme se zúčastnili Dne Země. Sedmáci pro nás měli připravené zajímavé úkoly, při kterých jsme prokázali svoji obratnost a šikovnost.

3. 5. jsme vystoupili na Akademii ke Dni matek. Doufáme, že se naše vystoupení (báseň a píseň Abeceda) všem rodičům líbilo. Dali jsme si opravdu záležet!

NA CO SE TĚŠÍME:

29. 5. - program bubnování na drumbeny