Kalendář

Po Út St Čt So Ne
29 30 1 2 3 4 5
6 7 8 9 10 11 12
13 14 15 16 17 18 19
20 21 22 23 24 25 26
27 28 29 30 31 1 2

Svátek

Svátek má Zbyšek

Aktuální počasí

Počasí dnes:

20. 5. 2019

zatazenosde

Bude oblačno až zataženo, občas déšť nebo přeháňky, ojediněle bouřky. Denní teploty 16 až 20°C. Noční teploty 13 až 9°C.

Přehrát/Zastavit Další

Návštěvnost

Návštěvnost:

ONLINE: 3
DNES: 267
TÝDEN: 267
CELKEM: 404509

Virtuální prohlídka

Virtuální prohlídka

Obsah

Chcete vědět, co se ve škole dějě? Sledujte naše stránky a každý měsíc vás budeme pravidelně informovat.

Plán akcí na červen 2018

 

 

1. 6.

Dějepisná exkurze - Mladějov

VIII. A

Withelmová, Kolínová

 

4. 6.

Cesta za pokladem

I. A, I. B, II. tř., III. tř.,P1, V.A,

Novotná, Pelcová, Juhaňáková, Houdková, Veselá, Slivková

 

5. 6.

 

 

 

 

 

5. 6.

Staré Hrady

 

I. A, I. B, P2

Pelcová, Novotná,

 Cepková

Koněpruské jeskyně, Karlštejn

 

 

IV. tř., V. A, V. B

Mašková, Nejedlá, Kapounová

Bozkovské jeskyně

 

II. a III. třída

Houdková, Juhaňáková

Rafty Dolánky

 

VIII. B

Dvorský, Horák

Vycházka do Doubravičky

P 1, Slivková, Šturmová,

Kaczmarková

6. 6.

ZOO Liberec

I. A, I. B, P1

Novotná, Pelcová, Slivková

6. 6.

Staré Hrady

 

 

Cesta za pokladem

II. a III. tř., Juhaňáková, Houdková

 

 

IV. tř., V. B Mašková, Nejedlá

7. 6.

Hřensko

II., III., IV., V. B + někteří žáci z osmých tříd a VI. třídy

Juhaňáková, Houdková,

Mašková, Nejedlá, Kafková

Withelmová

7. 6.

 

 

Jizerní Vtelno, Stránov

P 1, Slivková, Šturmová,

Kaczmarková

Frisbee Ultimate –ZŠ Debř

 

chlapci VIII. a IX. tř.

Dvorský

7. 6.

Vycházka

I. A, I. B

Novotná, Pelcová

8. 6.

Sportovní den

1. stupeň a spec . tř.

IX. tř.

11. 6. –

15. 6.

Malá Skála - rafty

IX. tř.

Kolínová, Mašková 3 dny

Křováčková 2 dny

 

 

 

 

 

 

12. 6.

Dopravní hřiště

IV. tř., Řípa

13. 6.

Exkurze – sklárna Harrachov, Mumlavský

vodopád

V. A

Veselá

13. 6-  14. 6.

 Výlet - Máchovo jezero

VI. tř.

Šerák, Horák

14. 6.

Návštěva v mateřské škole – 4. vyučovací

 hodina

VIII. A

Withelmová

16. 6.

 Předtančení v Niměřicích

Bezinky

17. 6.

Soutěž v line dance v České Lípě

Bezinky

18. 6.

 Metalová cesta – Mladá Boleslav

 

V. A, Veselá

21. 6.

 Pedagogická rada od 13:00

 

25. a 26. 6.

 Olympijské hry

všichni

27. 6.           

Rozloučení souboru s rokem

Bezinky

27. 6.

 Skřivany, Kadlín

V. A, Veselá

28. 6.

Slavnostní vyřazení žáků IX. třídy a ocenění

 úspěšných žáků školy – KD od 16:00